Yapı Kredi Play'le Bu Sene de 'Sahne Senin'

Basında Afife - 2012

Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri kapsamında bu yıl ikinci kez düzenlenen "Sahne Senin" yarışması ile sahne sırası yine gençlerde. 

Türk Tiyatrosu'nun en prestijli ödüllerinden Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri kapsamında, gençler ile tiyatroyu buluşturmak amacıyla gerçekleştirilen "Sahne Senin" yarışması bu sene 2. kez düzenleniyor. 

Play Facebook sayfası üzerinden 1 Şubat- 22 Mart 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ödüllü video yarışmasında gençler, belirlenen 8 farklı konudan birini seçip performanslarını videoya çekerek yarışmaya katılabiliyor. "Aşk", "Ayda kutlama", "Cüzdan", "Dar Köprü", "Dedikodu", "Hipnoz", "Kör buluşma" ve "Sınav" konuları üzerine maksimum 3 dakika uzunluğunda hazırlanması gereken performans videoları arasından seçilecek olan birinci, Haldun Dormen başkanlığındaki seçici kurul tarafından değerlendirilerek belirlenecek.

Yeni fikirleri ve genç yetenekleri desteklemek amacıyla ilk kez geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen yarışmanın kazananları, ipad2, Müjdat Gezen Sanat Merkezi akşam okulunda tiyatro eğitimi ve en önemlisi Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri gecesinde sahnede plaket alma şansına sahip olacak… 

Sadece Play Facebook üzerinden katılım yapılabilen yarışmada yer alabilmek için facebook.com/YapiKrediPlay adresinden veya playcard.com.tr adresinden yönlendirme butonuna tıklayıp, uygulamayı kabul etmek yeterli oluyor. Yarışma ile ilgili tüm detaylara yine facebook.com/YapiKrediPlay adresinden ulaşılabiliyor. 

Detaylı bilgi için: Derya Engin / Artı İletişim Yönetimi / 0212 347 03 30 / ykb@artipr.com.tr